SHAPER – trening interwałowy, który uzależnia

Data dodania: 2023-03-05

SHAPER to trening interwałowy z użyciem bieżni, ławeczek oraz hantli. Istotna jest tutaj atmosfera, którą tworzy sala wyposażona w panele kolorowego światła, dedykowana playlista i stały zespół instruktorów. Jest to jeden z najbardziej motywujących programów treningowych. Każdy, kto brał udział w tych zajęciach wie, że nie można ich zastąpić treningiem na siłowni.

Zapisz się na trening w Fitness Platinium Cystersów 26, Fitness Platinium Bratysławska 4 lub Fitness Platinium Solvay Park!

JAK WYGLĄDA TRENING?

Główną ideą grupowych zajęć SHAPER jest trening HIIT (High Intensity Interval Training). Zajęcia trwają 45 minut i składają się z treningu cardio na bieżniach oraz treningu wzmacniającego na ławeczkach funkcjonalnych, które wyposażone są w komplet hantli hexagonalnych. Ten energetyczny trening, wykonywany przy akompaniamencie głośnej, klubowej muzyki wraz z kolorowymi światłami daje niesamowitą dawkę poweru!

https://youtube.com/watch?v=_MO9-xZQnXE

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TRENING SHAPER?

SHAPER to trening dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłe zajęcia fitness. To intensywny trening interwałowy, podczas którego trenujesz całe ciało lub skupiasz się na wybranych partiach. Tempo i intensywność ćwiczeń dobierana jest samodzielnie przez każdego uczestnika. Dlatego w treningu mogą wziąć udział osoby na różnym poziomie zaawansowania.

JAKIE SĄ RODZAJE ZAJĘĆ?

SHAPER UPPER BODY&ABS

45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujesz na górne partie ciała i skupiasz się na mięśniach brzucha. Doświadczasz intensywnego wysiłku, który nigdy nie był możliwy. Szybkie rundy treningu wytrzymałościowego na wybrane grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. To jak? Spróbujesz?!

SHAPER LOWER BODY&ABS

Czeka na Ciebie 45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujesz nad dolnymi partiami ciała i skupiasz się na mięśniach brzucha. Doświadczasz intensywnego wysiłku, który nigdy nie był możliwy. Trening wytrzymałościowy na wybrane grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Już się tak nie wahaj, zaryzykuj!

SHAPER FULL BODY&ABS

Im ciężej pracujesz tym więcej spalisz, to takie proste! 45 minut intensywnego treningu interwałowego. Pracujesz nad wszystkimi partiami swojego ciała i skupiasz się na mięśniach brzucha. Doświadczasz intensywnego wysiłku, który nigdy nie był możliwy. Trening wytrzymałościowy na wszystkie grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Chcesz to poczuć!

SHAPER DOUBLE SHOT

Lubisz się bawić? Rzuć sobie sobotnie wyzwanie na koniec tygodnia, poczuj ogień bo przechodzisz level wyżej! 45 minut intensywnego treningu interwałowego zakończonego krótkimi seriami Sprint. Pracujesz nad wszystkimi partiami swojego ciała, mocno skupiasz się na mięśniach brzucha. Trening wytrzymałościowy na wszystkie grupy mięśni. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Jesteś już tak blisko!

SHAPER PRIDE

BAMMM! Możesz być z siebie DUMNY! Kończysz kolejny tydzień swoich treningów, a twój trener ma dla ciebie niedzielną niespodziankę, 45 minut intensywnego treningu interwałowego specjalnie przygotowanego dla ciebie. Pracujesz nad wszystkimi partiami swojego ciała, mocno skupiasz się na mięśniach core. Trening kondycyjny na wszystkie grupy mięśniowe. Najnowsze bieżnie i opatentowane ławeczki funkcjonalne RamBOX do treningu w studio SHAPER pomogą ci znokautować swoje ciało i przełamać niemożliwe bariery. Jesteś zwycięzcą!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Na zajęcia fitness, w tym także trening SHAPER obowiązują zapisy w Panelu Klienta lub w kiosku multimedialnym w klubie.

Jeśli posiadasz karnet do Fitness Platinium lub pakiet Medicover Sport – możesz wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach.

UWAGA!
INTENSYWNE EFEKTY ŚWIETLNE I DŹWIĘKOWE W SALI
Na skutek oddziaływania efektów wizualnych, takich jak migające światła czy kompozycje obrazów oraz efektów dźwiękowych, zachodzi ryzyko doznania ataku padaczki lub podobnych objawów.
Ataki te mogą się objawiać w różny sposób, na przykład  zawrotami głowy, zaburzeniami widzenia, drganiem powiek lub mięśni twarzy, niekontrolowanymi ruchami rąk i nóg, dezorientacją czy utratą świadomości.
Jeśli podczas korzystania z sali dostrzeżesz u siebie którykolwiek z tych objawów, natychmiast przestań ćwiczyć.
Korzystanie z sali nie jest odpowiednie dla kobiet w ciąży, osób starszych, cierpiących na epilepsję, schorzenia serca, wysokie ciśnienie, niepełnosprawnych, niedowidzących lub z innymi schorzeniami. W każdym tego typu przypadku konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem i postępowanie zgodnie z jego zaleceniami.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: