Strefa BUTT FACTORY [zobacz film z zajęć]

Data dodania: 2023-03-05


Stawiamy na piękne pośladki! BUTT FACTORY w Fitness Platinium Solvay Park to innowacyjna strefa, która w całości poświęcona jest ćwiczeniom ukierunkowanym na mięśnie pośladkowe i mięśnie kończyn dolnych.

W strefie znajdziesz:

  • ławeczkę wielofunkcyjną
  • maty
  • mini bandy
  • power bandy
  • kettle
  • opaski na kostki
  • slider

JAK WYGLĄDA TRENING BUTT FACTORY?

Trening trwa 45 minut. Składa się z części cardio, podczas której ćwiczymy na ruchomych schodach oraz części wzmacniającej z użyciem ławeczek i dodatkowych akcesoriów. Skupiamy się na technice i poprawnym wykonywaniu ćwiczeń. Trening skutecznie kształtuje sylwetkę i poprawia wytrzymałość. Program treningowy ułożony jest tak, aby oprócz dolnych partii mięśniowych wykonywać również ćwiczenia na całe ciało.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TRENING?

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poprawić wytrzymałość, zbudować siłę i ukształtować sylwetkę. Poziom trudności dostosowany jest do uczestnika. Dlatego w zajęciach mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i zaawansowani.

JAKIE SĄ RODZAJE TRENINGU?

BUTT FACTORY to trzy rodzaje zajęć, które pomogą Ci wyrzeźbić piękne pośladki!

FULL BODY WORKOUT

To 45-minutowy, interwałowy trening całego ciała. Największy nacisk – jak to w strefie Butt Factory – położony jest na uda i pośladki. Część, która została poświęcona treningowi cardio odbywa się na ruchomych schodach Stair Master, a trening siłowy całego ciała – na stanowisku z odważnikami kettlebell, power bandami i mini bandami. Wypróbuj nowego rodzaju treningu z naprzemiennie występującymi elementami wytrzymałościowymi i klasycznymi ćwiczeniami wzmacniającymi.

BUTT&LEGS

To 45-minutowy, intensywny trening wytrzymałościowo- wzmacniający, którego głównym celem jest wzmacnianie i praca nad dolnymi partiami ciała: pośladkami i udami. Część wytrzymałościowa zajęć odbywa się na ruchomych schodach Stair Master, czyli na Waszym ulubionym sprzęcie cardio, będącym automatem do spalania kalorii. W części wzmacniającej użyjecie specjalnie zaprojektowanych ławek funkcjonalnych, przy których wykonacie niezliczoną ilość hip thrustów, wykroków, slide’ów, przysiadów i innych ćwiczeń na dolne partie ciała, dodatkowo obciążając się power i mini bandami, obciążnikami na kostki czy odważnikami kettlebell.

BUTT&ABS

To 45-minutowy trening wytrzymałościowo- wzmacniający, w którym priorytetem jest praca nad pośladkami, udami i mięśniami brzucha. Na zajęciach BUTT&ABS spalisz nadwyżkę kalorii wspinając się po ruchomych schodach Stair Master. Trening pośladków, ud i mięśni brzucha wykonasz na naszej specjalnej ławeczce, która została zaprojektowana tak, by jak najefektywniej wykonywać na niej hip thrusty i slide’y.

BUTT FACTORY sprawi, że Wasze pupy będą kształtne, jędrne i doskonale wyrzeźbione!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Na zajęcia fitness, w tym także trening Butt Factory, obowiązują zapisy w Panelu Klienta lub w kiosku multimedialnym w klubie.

Jeśli posiadasz karnet do Fitness Platinium, pakiet Medicover Sport – możesz wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: