Trening OCR w Fitness Platinium Solvay Park

Marzy Ci się start w Runmageddonie? A może trenujesz od dłuższego czasu i chcesz poprawić chwyt lub szybciej pokonywać przeszkody? Zapisz się na trening OCR w Fitness Platinium Solvay Park!

OCR (Obstacle Course Racing) to po polsku bieg z przeszkodami. Podczas takiego biegu uczestnicy muszą pokonać różnego rodzaju utrudnienia, takie jak mury, druty kolczaste, przeszkody wodne, błoto, konstrukcje wspinaczkowe. To świetna okazja do pokonania własnych ograniczeń i strachu, ale przede wszystkim sposób na aktywne spędzenie czasu i dobrą zabawę.

Dla kogo przeznaczone są treningi OCR?

W treningach mogą wziąć udział osoby, które rozpoczynają przygodę z biegami lub takie, które mają na koncie kilka startów. Zapraszamy także najbardziej doświadczonych zawodników – w naszej strefie znajdziecie idealne warunki do ćwiczeń.

Kiedy odbywają się zajęcia OCR?

Widzimy się w każdy wtorek o 20:00 oraz w czwartki o 19:30.

Treningi poprowadzi Wojtek Czechowski – uczestnik biegów OCR w Polsce i za granicą. Jego ponad 3-letnie doświadczenie i wiedza pomogą Ci przełamać bariery oraz doskonalić umiejętności.

Strefa OCR w Fitness Platinium Solvay Park

W strefie OCR znajdziesz podwójny tor OCR, tor boczny freestyle run oraz strefę open. Taki plac zabaw musisz wypróbować! Ze strefy możesz korzystać również poza godzinami zajęć zorganizowanych.

 

ZAPISZ SIĘ NA TRENING