O klubie

Fitness Platinium® XXL przy ulicy Bratysławskiej 4 to największy klub fitness w Małopolsce i jeden z większych Polsce (biorąc pod uwagę liczbę miejsc treningowych oraz powierzchnię strefy fitness).

Idea powstania klubu była prosta: wybierzmy największy obiekt, jaki do tej pory stworzyliśmy i… powiększmy go dwukrotnie!

W ten sposób narodził się klub, który oferuje klientom 17 stref treningowych na 4200 m2 powierzchni. Na sali fitness jesteśmy w stanie przeprowadzać zajęcia dla 70 osób, a w gigantycznej strefie cardio oddajemy do dyspozycji aż 100 bieżni – to najlepszy wynik w kraju! Łączna liczba maszyn siłowych w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4 wynosi 70 sztuk, a suma obciążeń to aż 11 ton!

Liczby to jednak nie wszystko. Po raz pierwszy krakowscy bywalcy klubów fitness będą mogli skorzystać z nowatorskiej Strefy Oldschool, w której staraliśmy się oddać klimat siłowni sprzed lat. W klubie znalazło się również miejsce na pełnowymiarowe boisko do Streetballa (w wersji na jeden kosz), z którego mogą do woli korzystać wszyscy nasi klienci. Po intensywnym treningu zapraszamy do strefy relaksu oraz sauny.

Miłośnicy sztuk walki w ramach posiadanego karnetu do klubów Fitness Platinium, karty sportowej lub korzystając z jednorazowego wejścia mogą brać udział w zajęciach organizowanych przez Szkolę Walki Drwala. W ofercie znajdują się m.in. boks, BJJ, MMA i wiele więcej.

Do dyspozycji jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz duży, bezpłatny parking znajdujący się przed samym wejściem. W sąsiedztwie klubu znalazło się również miejsce dla Centrum Zabaw AKUKU, co powinno ucieszyć wszystkich rodziców, a także nowoczesnego solarium.

Bratysławska 4 (Prądnik Biały)
31-201 Kraków
Pn-Pt: 6:30-23:00
Sob-Nd: 8:00-20:00
map-img

Klub Bratysławska 4 XXL w liczbach

2017
Rok założenia
4200 m2
Powierzchnia
17
Stref treningowych
11 ton
Łączna waga obciążeń
109
Bieżni w strefie cardio
70
Liczba maszyn siłowych
70
Liczba miejsc na sali fitness
Strefa Oldschool

Mapa klubu

Coworking Space
Idealna przestrzeń biurowa dla start-up'owców oraz freelancerów, ale nie tylko. To miejsce dla każdego, kto szuka przestrzeni do pracy. Do Twojej dyspozycji jest biurko oraz dostęp do Internetu - to wszystko w komfortowych i przyjaznych warunkach. Przyjdź i przekonaj się, jak tutejsza atmosfera sprzyja rozwijaniu pomysłów i wymienianiu idei.
Kalistenika
To strefa znajdująca się poza naszym klubem, z której może skorzystać każdy. Jest to przestrzeń do treningu z wykorzystaniem własnej masy ciała. Tutaj popracujesz nad równowagą, zwinnością i koordynacją, a Twoje ciało stanie się silne i wytrzymałe.
Szkoła Walki Drwala
Szkoła Walki Drwala to nie tylko klub MMA i sportów walki. Tu zawodowy sport łączy się z zabawą i rekreacją, a zajęcia prowadzą profesjonaliści: jeden z najlepszych zawodników MMA w Polsce - Tomasz „Gorilla Drwal” - i jego team.
Strefa Treningu Personalnego
To idealna przestrzeń, w której bez przeszkód wykonasz trening ze swoim instruktorem. Znajdziesz tu szeroki wybór sprzętu, a dzięki komfortowym warunkom przyswoisz niezbędną wiedzę i umiejętności pod okiem osobistego trenera.
Strefa ABS
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Streetball
Strefa stworzona z myślą o fanach koszykówki i alternatywnej rozgrzewki. Wybierzcie drużyny i korzystajcie do woli z naszego parkietu i kosza.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
Solarium
Lampy wspomagane są przez unikalne rozwiązanie Collagen Booster Rubin mające na celu zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry podczas seansu. Dotyczy to zwłaszcza okolicy twarzy i dekoltu oraz części nóg. Optima oferuje także doskonałe rozwiązanie dla użytkowników dbających o zdrowie: najnowsza generacja p2 Witamina D - lampy zapewniają optymalne warunki do powstawania witaminy D i dostarczają jej w dodatkowej porcji podczas seansu opalającego funkcja AquaCool- delikatna mgiełka wodna odświeża i jednocześnie rewitalizuje airCon- wysokiej jakości system klimatyzacji gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania. Optima to gwarancja wydajności i jakości opalania, której rezultatem jest zawsze zdrowa i brązowa opalenizna.
Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej. Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.
Strefa Cross Fitness
To miejsce dla osób kochających ekstremalny wysiłek. Znajdujący się w strefie sprzęt służy do łączenia wielu ćwiczeń, takich jak przysiady, podciąganie, podskoki, podnoszenie ciężarów, bieg i wiele więcej.
Strefa sztuk walki
To wyjątkowa strefa, w której każdy fan sportów walki znajdzie coś dla siebie. Wyposażona w niezbędny sprzęt jest idealnym miejscem na trening.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również