Fitness Platinium® XXL przy ulicy Bratysławskiej 4 to jeden z największych klubów fitness Polsce (biorąc pod uwagę liczbę miejsc treningowych oraz powierzchnię strefy fitness).

Idea powstania klubu była prosta: wybierzmy największy obiekt, jaki do tej pory stworzyliśmy i… powiększmy go dwukrotnie!

W ten sposób narodził się klub, który oferuje klientom 18 stref treningowych na 4200 m2 powierzchni. Na sali fitness jesteśmy w stanie przeprowadzać zajęcia dla 70 osób, a w gigantycznej strefie cardio oddajemy do dyspozycji aż 100 bieżni – to najlepszy wynik w kraju! Łączna liczba maszyn siłowych w klubie Fitness Platinium Bratysławska 4 wynosi 70 sztuk, a suma obciążeń to aż 11 ton!

Liczby to jednak nie wszystko. Po raz pierwszy krakowscy bywalcy klubów fitness będą mogli skorzystać z nowatorskiej Strefy Oldschool, w której staraliśmy się oddać klimat siłowni sprzed lat. W klubie znalazło się również miejsce na pełnowymiarowe boisko do Streetballa (w wersji na jeden kosz), z którego mogą do woli korzystać wszyscy nasi klienci. Po intensywnym treningu zapraszamy do strefy relaksu oraz sauny.

Miłośnicy sztuk walki w ramach posiadanego karnetu do klubów Fitness Platinium, karty sportowej lub korzystając z jednorazowego wejścia mogą brać udział w zajęciach organizowanych przez Szkolę Walki Drwala. W ofercie znajdują się m.in. boks, BJJ, MMA i wiele więcej.

Do dyspozycji jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz duży, bezpłatny parking znajdujący się przed samym wejściem. W sąsiedztwie klubu znalazło się również miejsce dla Centrum Zabaw AKUKU, co powinno ucieszyć wszystkich rodziców, a także nowoczesnego solarium.

Bratysławska 4 (Prądnik Biały)

Klub Bratysławska 4 XXL w liczbach

Stref treningowych
11 ton
Łączna waga obciążeń
Bieżni w strefie cardio
Liczba maszyn siłowych
Liczba miejsc na sali fitness
Strefa Oldschool

HIIT
Strefa przeznaczona do wykonywania treningu HIIT - interwałowego o wysokiej intensywności. Znajdziesz w niej między innymi schody, bieżnię do spaceru farmera, rower i kettle.
Kalistenika
Przestrzeń do treningu z wykorzystaniem własnej masy ciała. Tutaj popracujesz nad równowagą, zwinnością i koordynacją, a Twoje ciało stanie się silne i wytrzymałe.
Cinema cardio
Sala kinowa z dużym ekranem. Podczas treningu cardio obejrzysz tu najciekawsze kinowe produkcje.
Szkoła Walki Drwala
Szkoła Walki Drwala to nie tylko klub MMA i sportów walki. Tu zawodowy sport łączy się z zabawą i rekreacją, a zajęcia prowadzą profesjonaliści: jeden z najlepszych zawodników MMA w Polsce - Tomasz „Gorilla Drwal” - i jego team.
Strefa Treningu Personalnego
To idealna przestrzeń, w której bez przeszkód wykonasz trening ze swoim instruktorem. Znajdziesz tu szeroki wybór sprzętu, a dzięki komfortowym warunkom przyswoisz niezbędną wiedzę i umiejętności pod okiem osobistego trenera.
Strefa ABS
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Streetball
Strefa stworzona z myślą o fanach koszykówki i alternatywnej rozgrzewki. Wybierzcie drużyny i korzystajcie do woli z naszego parkietu i kosza.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
Strefa Cross Fitness