Siłownie Kraków

/ Siłownie Kraków

Fitness Platinium – klub fitness i siłownia Kraków

Fitness Platinium posiada aż 9 klubów fitness w Krakowie. Siłownie i kluby Fitness Platinium ulokowane są w różnych częściach miasta, nie ważne więc, czy preferujesz trening rano czy po pracy, nasz klub jest zawsze blisko Ciebie! Krowodrza, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Grzegórzki, Dębniki, Borek Fałęcki, Bieżanów-Prokocim, Podgórze – tu znajdziesz nasze kluby fitness.

Nasze kluby czynne są 7 dni w tygodniu (z wyjątkiem Fitness Platinium przy Stawowej 61), który czynny jest w od poniedziałku do piątku i w niedziele handlowe.

W cenie karnetu uzyskujesz nielimitowany dostęp do wszystkich stref treningowych oraz zajęć fitness. Każdy klub Fitness Platinium wyposażony jest w saunę suchą. Współpracujący z nami trenerzy personalni pomogą ci w realizacji każdego celu treningowego i dopasowaniu optymalnej aktywności fizycznej. Strefa cardio, maszyn siłowych, cross fitness, funkcjonalna, strefa ELEIKO i wolnych ciężarów to tylko część tego, co znajdziesz w naszych klubach. Tutaj możesz kompleksowo pracować nad całą sylwetką. Już dziś zaplanuj swoją pierwszą wizytę w Fitness Platinium w Krakowie i dołącz do nas!

Szczegółowe informacje dotyczące danego klubu, godzin otwarcia, cen dostępnych karnetów oraz aktualnych promocji znajdziesz poniżej.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: