Trening OCR w Fitness Platinium Solvay Park

Data dodania: 2023-03-14


Marzy Ci się start w Runmageddonie? A może trenujesz od dłuższego czasu i chcesz poprawić chwyt lub szybciej pokonywać przeszkody? Zapisz się na trening OCR w Fitness Platinium Solvay Park!

OCR (Obstacle Course Racing) to po polsku bieg z przeszkodami. Podczas takiego biegu uczestnicy muszą pokonać różnego rodzaju utrudnienia, takie jak mury, druty kolczaste, przeszkody wodne, błoto, konstrukcje wspinaczkowe. To świetna okazja do pokonania własnych ograniczeń i strachu, ale przede wszystkim sposób na aktywne spędzenie czasu i dobrą zabawę.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ TRENINGI OCR?

W treningach mogą wziąć udział osoby, które rozpoczynają przygodę z biegami lub takie, które mają na koncie kilka startów. Zapraszamy także najbardziej doświadczonych zawodników – w naszej strefie znajdziecie idealne warunki do ćwiczeń.

Treningi poprowadzi Wojtek Czechowski – uczestnik biegów OCR w Polsce i za granicą. Jego ponad 4-letnie doświadczenie i wiedza pomogą Ci przełamać bariery oraz doskonalić umiejętności.

STREFA OCR W FITNESS PLATINIUM SOLVAY PARK

W strefie OCR znajdziesz podwójny tor OCR, tor boczny freestyle run oraz strefę open. Taki plac zabaw musisz wypróbować! Ze strefy możesz korzystać również poza godzinami zajęć zorganizowanych.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: