Zajęcia MMA w pigułce

Data dodania: 2017-09-27

MMA, czyli mieszane sztuki walki, to trening dla każdego! Poniżej dziewięć powodów, dla których warto się nim zainteresować.

  1. ANGAŻUJESZ WSZYSTKIE MIĘŚNIE

Już po pierwszym treningu poczujesz mięśnie, o których wcześniej nie miałeś pojęcia. W trakcie treningu zaangażowane są wszystkie partie mięśniowe.

  1. NIE ZNUDZISZ SIĘ

Zajęcia MMA to bardzo zróżnicowane ćwiczenia włączające wszystkie cechy motoryczne oraz wybrane elementy gimnastyki i akrobatyki, a do tego oczywiście naukę konkretnych sztuk walki.

  1. POPRAWIASZ KOORDYNACJĘ

Nogi i ręce będą bardziej ze sobą zsynchronizowane (nauczanie poruszania się w walce, pozycji walki, techniki uderzania i zadawania kopnięć).

  1. SIŁA, WYTRZYMAŁOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ

Wzrośnie Twoja siła dynamiczna (nauczanie obalenia, wykluczania), wytrzymałość i elastyczność (technika walki i zadania w parterze).

  1. WZMACNIASZ MIĘŚNIE

Ciało stanie się naturalnym pancerzem. Mięśnie, którymi obudowany jest kręgosłup będą nie tylko mocniejsze, ale także bardziej elastyczne.

  1. POPRAWIASZ ELASTYCZNOŚĆ

Już po pierwszych kilku tygodniach będziesz mógł zaobserwować zmiany w organizmie – staniesz się zwinniejszy i bardziej elastyczny.

  1. SPALASZ KALORIE

Właściwie przeprowadzony trening MMA cechuje się dużym wydatkiem energetycznym. Zazwyczaj spala się od 700 do 1000 kcal w ciągu godziny zajęć!

  1. MODELUJESZ CIAŁO

Dzięki trenowaniu wielu cech motorycznych oraz wszystkich partii mięśniowych, ciało nabiera kształtów, pojawiają się mięśnie, a tkanka tłuszczowa się redukuje.

  1. JESTEŚ SPRAWNIEJSZY FIZYCZNIE!

Stanie na głowie, rękach, wszelakie przerzuty, przewroty i inne elementy sprawnościowe okażą się po pewnym czasie proste, a ich wykonywanie przyjemne.

 

Tomasz Drwal – jeden z najlepszych zawodników MMA w naszym kraju. Pierwszy Polak, który stoczył walkę dla organizacji UFC. Prowadzi klub sztuk walki, łowi także nowe talenty podczas „Szkoły Walki Drwala”. Specjalnie dla Fitness Platinium® stworzył program treningowy MMA, który jest obecnie realizowany w klubach.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: