O klubie

W naszym obiekcie sportowo-rekreacyjnym jest przestronna sala zajęć grupowych, strefa wolnych ciężarów, cardio, maszyn izotonicznych, strefa treningu funkcjonalnego, PlatiniumCross oraz strefa tylko dla  kobiet,  szatnie, natryski, przebieralnie.
Mamy do zaoferowania jeszcze coś ekstra!
Strefa kobiet bogata jest w rollmasażery i platformy wibracyjne, z których można korzystać za darmo.
Nie zabraknie też bieżni Vacu, gdzie w ciągu 30 minut spalisz ponad 1000 kcal!
Z pewnością jest to znakomite uzupełnienie całej oferty klubu.

Klub Fitness Platinium Jarosław powstał z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Aby to osiągnąć zadbaliśmy przede wszystkim o odpowiednią kadrę.

Zatrudniamy tylko prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów.
W klubie pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Są doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i praktycznym. Stale pogłębiają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To oni pomogą Wam osiągnąć zamierzony cel. Dokładamy także starań, aby każda wizyta w naszym klubie przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasi pracownicy otoczą Was życzliwą opieką, udzielą rzeczowych informacji oraz fachowych porad.

Podstawą działalności Platinium Fitness Jarosław jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów.
Przyjdź i przekonaj się sam, że nasz klub to nie tylko sale treningowe ale miejsca, gdzie rodzi się czysta przyjemność i generuje energia płynąca z wyśmienitej zabawy oraz pracy nad swoją sylwetką i kondycją.
Serdecznie zapraszamy!

ul. Tarnowskiego 20
37-500 Jarosław
Bardzo duży, bezpłatny parking!
Pn-Pt:
7:00 - 22:00
Sob:
8:00 - 20:00
Nd:
9:00 - 19:00
Trenujemy również w niedziele niehandlowe!
map-img

Klub Tarnowskiego 20 w liczbach

1100m2
Powierzchnia
2016
Rok założenia
75
Miejsc na sali zajęć grupowych
28
Maszyny cardio
40
Maszyny siłowe
2850kg
Obciążeń
BEZPŁATNY PARKING
50 miejsc parkingowych

Mapa klubu

Strefa maszyn siłowych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa funkcjonalna & ABS
To idealne miejsce do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Znajdziesz tu również sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
ABS/stretching
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha. To także przestrzeń, w której wykonasz ćwiczenia rozciągające i odprężysz się po treningu.
Strefa Treningu Personalnego
To idealna przestrzeń, w której bez przeszkód wykonasz trening ze swoim instruktorem. Znajdziesz tu szeroki wybór sprzętu, a dzięki komfortowym warunkom przyswoisz niezbędną wiedzę i umiejętności pod okiem osobistego trenera.
Strefa ABS
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Strefa Cross Fitness
To miejsce dla osób kochających ekstremalny wysiłek. Znajdujący się w strefie sprzęt służy do łączenia wielu ćwiczeń, takich jak przysiady, podciąganie, podskoki, podnoszenie ciężarów, bieg i wiele więcej.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również