GT Training

Rodzaj zajęć: Mieszane

Intensywność: Intensywne

GT Training to grupowy trening motoryczny. Jest to przemyślany i skuteczny program planowany przez profesjonalnych instruktorów przygotowania motorycznego. To 7 różnych programów treningowych tworzących komplementarną całość. Dzięki treningom prowadzonym w formie interwałowej, każde zajęcia są wyzwaniem i okazją do podnoszenia swojej sprawności. Trenerzy GT są szkoleni według programy Fitness Management. Ich praca jest planowana, świadoma i pozbawiona przypadku.

Zastanawiasz się, czy to trening dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się!

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Podczas zajęć wykorzystujemy Power Band, sztangi, stepy, boxy, kettle lub piłki – w zależności od celu treningu. Każdy trening przed wejściem do oficjalnego programu GT jest testowany, a wszystkie ćwiczenia skalowane, aby finalny trening był bezpieczny i skuteczny.

RODZAJE TRENINGU GT

GT Strength – to trening ukierunkowany na kształtowanie wytrzymałości siłowej oraz hipertrofii. Mięśnie stają się widoczne, przygotowane do dłuższej pracy i większych obciążeń podczas codziennych obowiązków.

GT Power – to trening ukierunkowany na kształtowanie mocy eksplozywnej i reaktywnej. Mięśnie cechują się nie tylko siłą, ale również dynamiką i większą sprawnością ogólną.

GT Core – kształtuje stabilność obręczy biodrowej, barkowej oraz tułowia. Dzięki tym zajęciom minimalizujemy n co dzień ryzyko występowania urazów.

GT Compact – dzięki tym zajęciom zwiększamy swoją wytrzymałość beztlenową, mniej się męczymy podczas treningów, jak również codziennych obowiązków. Możemy cyklicznie wydłużać czas treningu i obserwować lepsze efekty.

GT WOD – podczas tego treningu ćwiczymy wszystkie techniki, które poznaliśmy podczas pozostałych zajęć trwającego mikrocyklu. W trakcie tych zajęć mięśnie zostają poddane „terapii szokowej”, która pozytywnie wpływa na efekty treningowe i samopoczucie ćwiczących.

GT Mobility – ćwiczenia na problemy bólowe, który zapobiega kontuzjom, polepsza mobilność i elastyczność mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów. Zwiększa możliwości ciała, optymalizuje wyniki sportowe oraz pomaga wydłużyć życie.

GT Stretch – to zestaw ćwiczeń rozciągających mięśnie. Dzięki tym zajęciom nasze ciało szybciej się regeneruje i jest bardziej odporne na urazy.

DLA KOGO JEST TRENING?

To idealny trening grupowy dla osób, które rozpoczynają trening na siłowni, a także dla każdego, kto ćwiczy od dłuższego czasu i chce urozmaicić swój plan treningowy.

GDZIE ODBYWA SIĘ TRENING

Treningi GT znajdziesz w grafiku zajęć kilku klubów Fitness Platinium. Wybierz swój najbliższy klub, aby dowiedzieć się, kiedy odbywają się zajęcia.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia fitness, w tym także trening Les Mills BODYPUMP ® obowiązują zapisy w Panelu Klienta lub w kiosku multimedialnym w klubie.

Jeśli posiadasz karnet do Fitness Platinium, pakiet Medicover Sport lub inną kartę sportową, akceptowaną w naszej sieci – możesz wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: