• Pytania i odpowiedzi

Czy jest możliwa płatność kartą?
W naszym klubie jest możliwa płatność zarówno gotówką jak i kartą. Płatność kartą jest możliwa od kwoty 10zł.
Skąd pobrać TOKEN, potrzebny do zapisów online ?
W celu zapisania się na zajęcia fitness online, potrzebują Państwo jednorazowy kod, tzw. TOKEN. Prosimy wtedy o kontakt z recepcją klubu (osobisty lub telefoniczny), pracownik recepcji wygeneruje w systemie numer, który Państwu udostępni przesyłając w formie sms bądź poda podczas wizyty w klubie.
Kto może skorzystać z tygodniowego darmowego karnetu dla przyjaciela?
Z tygodniowego darmowego karnetu dla przyjaciela może skorzystać osoba, która nie jest członkiem klubu bądź posiada nieaktywny karnet przynajmniej przez 3miesiące.
1 osoba z tygodniowego darmowego karnetu może skorzystać raz na 3 miesiące
Na czym polega oferta weekendowa i komu ona przysługuje?
Oferta weekendowa jest to możliwość darmowego przyprowadzania bliskiej osoby w każdy weekend (w każdą sobotę i niedzielę) do naszego klubu. Bliska osoba korzysta z całej naszej oferty. Osoba posiadająca karnet musi być razem z bliską osobą na treningu. Oferta przysługuje ona Klubowiczom tylko w deklaracji regularnego członkostwa
Co to jest opłata administracyjna?
Przy zakupie pierwszego karnetu w naszym klubie, należy dokonać tzw. ,,opłaty administracyjnej" za indywidualną kartę członkowską uprawniającą do korzystania z oferty klubu.
Jest to opłata bezzwrotna.

W przypadku zagubienia karty, należy wyrobić nową i dokonać ponownej opłaty.
Co oznacza deklaracja regularnego członkostwa?
Deklaracja regularnego członkostwa oznacza otrzymanie od klubu otrzymacie od nas:
1.) trening wprowadzający;
2.) indywidualnie rozpisany przez trenera personalnego plan treningowy, który będzie zmieniany co 4-6tyg.,
Plan treningowy zawierać będzie m.in.: *analizę składu ciała, *kalendarz treningów, *indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń (ilość powtórzeń, ilość serii na konkretnych maszynach) *rozpisanie całego przebiegu treningu: część wstępna -rozgrzewka, część główna, część końcowa, uwzględnienie zajęć grupowych).
3.) co miesiąc karnet tygodniowy dla bliskiej osoby,
4.) wstęp bliskiej osoby gratis w każdy weekend,
5.) możliwość zawieszenia karnetu na okres 1 miesiąca,
6.) zestaw klubowicza: klubowy ręcznik i smycz na klucze Platinium Fitness:)

By móc zaplanować Wasze cykle treningowe należy zadeklarować regularność treningu. Stanowi to podstawę Waszej pracy z trenerem i możliwość otrzymania wymienionych powyżej korzyści.

Deklaracja jest bezterminowa. Rezygnujesz - pamiętaj, że jest dwumiesięczny okres wypowiedzenia!
Dla kogo przeznaczony jest klub?
Kluby Platinium Fitness są miejscem dla wszystkich niezależnie od wieku i płci, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie korzystając z wysokiej jakości usług i sprzętu pod okiem wykwalifikowanej kadry.
Jak zostać Klubowiczem Fitness Platinium?
Aby, zostać naszym klubowiczem wystarczy przyjść do klubu, wybrać rodzaj karnetu:

w deklaracji regularnego członkostwa,
bez deklaracji regularnego członkostwa i zapłacić za niego,
karnet na 4 wejścia,
karnet weekendowy
lub zakupić jednorazowe wejście.

Dodatkowo, przy zakupie karnetu należy uiścić opłatę administracyjnej w wysokości 20zł za wydanie klubowej karty członkowskiej. Podczas zapisywania się do klubu należy także zapoznać się z regulaminem (dostępnym także na naszej stronie www.fitnessplatinium.pl).
Co obejmuje karnet OPEN?
Ogromną zaletą jest fakt, że wszystkie usługi oferowane przez klub są w cenie karnetu (zarówno w karnecie OPEN jak i HALF OPEN), w ramach ważności, którego klient ma NIEOGRANICZONĄ ilość wejść na siłownię, zajęcia grupowe, strefę relaksu (sauna sucha) i wszystkie pozostałe usługi. Co najważniejsze nie ma ukrytych, dodatkowych opłat za np. zajęcia grupowe czy saunę.

* Karnety HALF OPEN SENIOR oraz HALF STUDENT OPEN mają jedynie ograniczenia czasowe - tzn. klubu należy wejść do godziny 15:00, lecz można zostać w niej aż do zamknięcia klubu.
W przypadku natomiast karnetów: OPEN, OPEN STUDENT, OPEN SENIOR - NIE MA ŻADNYCH ograniczeń czasowych.
Jak zapisać się na zajęcia grupowe?
Zapisy na zajęcia grupowe ruszają w każdy czwartek o godzinie 7:00. Przykładowo, w czwartek 10.07 o 7:00 rozpoczynają się zapisy na kolejny tydzień, czyli dni od 14.07 (poniedziałek) do 20.07 (niedziela). Zapisać można się w recepcji klubu osobiście, a także mailowo bądź telefonicznie. Poranki czwartkowe to zawsze dość gorący okres w naszych klubach, więc nie zrażaj się, jeśli za pierwszym razem nie udało Ci się dodzwonić.
Oczywiście można zapisywać się również z dnia na dzień, bądź tego samego dnia, lecz nie ma zawsze 100% pewności czy będą wolne miejsca lub czy grupa się uzbiera.

Każde zajęcia mają swoją maksymalną możliwą liczbę uczestników, dlatego działa u nas lista rezerwowa. Jeżeli zwolni się miejsce na "normalnej" liście, osoby z listy rezerwowej są automatycznie kolejno przepisywane na zajęcia. Pamiętaj - jeżeli zapisałeś się na zajęcia, ale na nie nie przyjdziesz, odwołaj swoją obecność i zwolnij miejsce innym (koniecznie do czterech godzin przed rozpoczęciem zajęć).

W przypadku, gdy na zajęcia nie uzbiera się grupa 5 osobowa, recepcja informuje telefonicznie 4h przed iż dane zajęcia się nie odbędą.

ZAPISAĆ SIĘ MOŻNA:

osobiście w recepcji klubu,
telefonicznie,
online (zakładka GRAFIK - ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA ONLINE),
mailowo - zapisy.zamosc@fitnessplatinium.pl
Zajęcia grupowe dla osób posiadających karnet są w cenie! Nie ma dodatkowych opłat za udział w zajęciach grupowych. Podczas zapisów online, pojawia się informacja o płatności (25zł), obowiązuje ona tylko i wyłącznie osoby, które nie posiadają naszej karty klubowej i chcą jednorazowo skorzystać z naszych usług.