Indor cycling

Rodzaj zajęć: Rower

Intensywność: Intensywne

Indoor cycling to doskonały pomysł dla fanów zajęć grupowych i tych, którzy lubią jazdę na rowerze stacjonarnym typu Spinning® . Nad przebiegiem treningu czuwa trener, który odpowiednio dobiera tempo i rodzaj ćwiczeń. Trening poświęcony jest głównie zwiększeniu wydolności układu oddechowego i skupia się na pracy mięśni z naciskiem na dolne partie ciała.

Zastanawiasz się, czy to trening dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się!

DLA KOGO JEST TRENING INDOOR CYCLING?

To idealny trening grupowy dla osób, które rozpoczynają trening na siłowni, a także dla każdego, kto ćwiczy od dłuższego czasu i chce urozmaicić swój plan treningowy.

Tego rodzaju trening to dobre przygotowanie do długich wędrówek czy kolarskich wyścigów, ale decydują się na niego również osoby, którym zależy na utracie wagi. Nie wymaga on ponadprzeciętnego przygotowania technicznego.

JAKIE SĄ RODZAJE ZAJĘĆ?

INDOOR CYCLING INTERWAŁ

Poziom trudności: dla początkujących, dla zaawansowanych
Intensywność: intensywne

Tlenowy (polegający na osiągnięciu 65-80-92% HRmax) lub beztlenowy (polegający na uzyskaniu 65-92% HRmax) trening na rowerach.
INDOOR CYCLING WYTRZYMAŁOŚĆ

Poziom trudności: dla początkujących
Intensywność: umiarkowane

Indoor Cycling Wytrzymałość to trening na rowerach , polegający na osiągnięciu 65-75-80% HRmax (tętna maksymalnego).
Jest to trening o niskiej i średniej intensywności. Szczególnie polecany osobom początkującym. Charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem spalania tkanki tłuszczowej.

INDOOR CYCLING SIŁA

Poziom trudności: dla zaawansowanych
Intensywność: intensywne
Siła to trening na rowerach, polegający na osiągnięciu 75-85% HRmax (tętna maksymalnego).

Jest to trening, który przede wszystkim skupia się na kształtowaniu siły charakteru. Wymaga od organizmu intensywniejszej pracy. Zajęcia te przeznaczone są dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, które zbudowały już swoją bazę tlenową.

GDZIE ODBYWA SIĘ TRENING INDOOR CYCLING W FITNESS PLATINIUM?

Treningi Indoor Cycling znajdziesz w grafiku dwóch klubów Fitness Platinium. Wybierz swój najbliższy klub, aby dowiedzieć się, kiedy odbywają się zajęcia.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia fitness, w tym także trening Indoor cycling obowiązują zapisy w Panelu Klienta lub w kiosku multimedialnym w klubie.

Jeśli posiadasz karnet do Fitness Platinium, pakiet Medicover Sport lub inną kartę sportową, akceptowaną w naszej sieci – możesz wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: