Klub przy ulicy Aleksandry 11 to jeden z większych klubów Fitness Platinium. Łączy bogato wyposażoną siłownię z szeroką ofertą zajęć fitness prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

Klub powstał w marcu 2013 roku jako piąty klub sieci. Jego powierzchnia wynosi 1360 i obejmuje 9 stref, w tym Strefę Biegacza wyposażoną w 5 nowoczesnych bieżni, Strefę Kobiet, Strefę Cross Fitness oraz Strefę Treningu Personalnego. W klubie znajdują się także dwie Sale Fitness mieszczące łącznie 65 osób. Do dyspozycji Klubowiczów są 54 maszyny cardio, 58 maszyn siłowych oraz 3400 kg obciążeń, a także nowoczesna sauna sucha. Istnieje także możliwość skorzystania z darmowego dostępu do sieci Wi-Fi oraz dużego, bezpłatnego parkingu znajdującego się przy budynku.

ul. Aleksandry 11
(Bieżanów - Prokocim)